با یک کلیک بیسبالی شو !

هدف پویش بیسبالی شو!

هدف اصلی شرکت توسعه بیسبال دُرفک از راه اندازی پویش "بیسبالی شو!" فراهم نمودن بستری مناسب برای عموم مردم جهت آشنایی با ماهیت هیجان انگیز ورزش بیسبال و قوانین اولیه این بازی زیبا می باشد تا بدینوسیله با ایجاد علاقمندی در افراد مستعد و کشاندن آنها به میدان تمرین زمینه رشد و توسعه این رشته ورزشی در کشور ایجاد شده و در آینده ای نه چندان دور با افتخار آفرینی در عرصه های بین المللی باعث ایجاد غرور ملی در بین تمام ایرانیان شود. پر واضح است که از محل درآمد مشارکت افراد در این پویش زمینه احداث زیرساخت های اولیه ورزش بیسبال از قبیل آکادمی تخصصی بیسبال برای نوجوانان و جوانان، زمین تخصصی بیسبال و خرید انواع تجهیزات مورد نیاز این ورزش تامین خواهد گشت و همین امر خود باعث اشتغال زایی برای مربیان و علاقمندان فعالیت در این عرصه می گردد. با توجه به اینکه خدمت در امر ترویج و توسعه ورزش یک وظیفه ملیست، شرکت توسعه بیسبال دُرفک مفتخر است که می تواند بدین طریق گامی کوچک در راستای تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه توسعه ورزش قهرمانی بردارد و به عنوان عنصری یاری رسان عمل نماید.

قوانین و مقررات

شرکت توسعه بیسبال دُرفک در راستای توسعه و ترویج رشته ورزشی بیسبال در بین عموم مردم و جلب مشارکت آنها جهت احداث زیرساخت های لازم برای فعالیت های ورزشی حرفه ای نظیر ایجاد آکادمی تخصصی بیسبال و زمین اختصاصی بیسبال اقدام به فروش اینترنتی نسخه دیجیتال کتاب "آشنایی با ورزش بیسبال" نموده است تا از این طریق هزینه های مورد نیاز پروژه های آتی خود را تامین نماید. خرید این کتاب توسط هر فرد نه تنها باعث دانش افزایی او در رشته بیسبال می گردد، بلکه تجمیع درآمد های حاصله از فروش این محصول آموزشی باعث تامین هزینه های مورد نیاز احداث زیرساخت های ورزش بیسبال در کشور شده و اشتغال زایی برای مربیان و بازیکنان این رشته ورزشی و نهایتا حرفه ای شدن آن خواهد داشت. لذا با توجه به موارد فوق الذکر هدف اصلی از خرید این کتاب آشنا شدن با ورزش بیسبال و کمک به شرکت توسعه بیسبال دُرفک جهت نیل به اهداف کلان خود می باشد.
در این راستا شرکت توسعه بیسبال دُرفک جهت ارج نهادن به این مشارکت خیرخواهانه جوایز نفیسی را به قید قرعه پس از برگزاری مراسم قرعه کشی در حضور مراجع ذیصلاح به برندگان خوش اقبال آن اعطا خواهد نمود. لازم بذکر است خرید کتاب از این سامانه یک شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی می باشد و زمان شروع و پایان دوره فروش با صلاح دید و محاسبات آمار فروش شرکت توسعه بیسبال دُرفک مشخص می گردد و خرید کتاب هیچگونه حقی را برای خریدار کتاب در تعیین این امور ایجاد نمی نماید. همچنین پس از پایان فرآیند خرید و دریافت شماره سریال قرعه کشی مبلغ پرداختی به هیچ وجه قابل عودت نخواهد بود. برای شرکت در مسابقه "خودآزمایی بیسبالی" داشتن این شماره سریال الزامی می باشد. خریداران محترم جهت حفظ منافع شرکت و تبعیت از قوانین حمایت از حق مالکیت فکری و معنوی حق انتشار مطالب کتاب خریداری شده را بدون کسب اجازه مولف نخواهند داشت.

هزینه خرید کتاب: 10000 تومان