اهداف توسعه بیسبال درفک

پویش بیسبالی شو!

هدف اصلی شرکت توسعه بیسبال دُرفک از راه اندازی پویش "بیسبالی شو!" فراهم نمودن بستری مناسب برای عموم مردم جهت آشنایی با ماهیت هیجان انگیز ورزش بیسبال و قوانین اولیه این بازی زیبا می باشد تا بدینوسیله با ایجاد علاقمندی در افراد مستعد و کشاندن آنها به میدان تمرین زمینه رشد و توسعه این رشته ورزشی در کشور ایجاد شده و در آینده ای نه چندان دور با افتخار آفرینی در عرصه های بین المللی باعث ایجاد غرور ملی در بین تمام ایرانیان شود. پر واضح است که از محل درآمد مشارکت افراد در این پویش زمینه احداث زیرساخت های اولیه ورزش بیسبال از قبیل آکادمی تخصصی بیسبال برای نوجوانان و جوانان، زمین تخصصی بیسبال و خرید انواع تجهیزات مورد نیاز این ورزش تامین خواهد گشت و همین امر خود باعث اشتغال زایی برای مربیان و علاقمندان فعالیت در این عرصه می گردد. با توجه به اینکه خدمت در امر ترویج و توسعه ورزش یک وظیفه ملیست، شرکت توسعه بیسبال دُرفک مفتخر است که می تواند بدین طریق گامی کوچک در راستای تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه توسعه ورزش قهرمانی بردارد و به عنوان عنصری یاری رسان عمل نماید.

مسابقه پرتاب آتشین

شرکت توسعه بیسبال دُرفک جهت ایجاد یک رقابت ملی با هدف خلق نشاط و سرگرمی در افراد و نهایتا استعدادیابی جامعه هدف مورد نظر خود، با یک ایده نوآورانه مسابقه "پرتاب آتشین" را برای اولین بار در ایران اجرا می نماید. در این مسابقه تمامی افراد این فرصت را خواهند داشت تا با نمایش قدرت پرتاب خود چالش شکستن رکورد جهانی را تجربه کنند و در صورت موفقیت به جایزه بسیار ارزنده آن دست یابند. طبق برنامه بلند مدت شرکت توسعه بیسبال دُرفک این مسابقه در تمامی استان های ایران برگزار خواهد گردید و بدون شک استعدادهای نخبه از این میان شناسایی و جهت آموزش های تخصصی به انجمن بیسبال جمهوری اسلامی ایران معرفی شده و به عضویت تیم های ملی مربوطه در خواهند آمد. شایان ذکر است که این مسابقه در بخش بانوان نیز انجام می پذیرد. 

درباره ما

شرکت توسعه بیسبال دُرفک (مسئولیت محدود) در راستای ترویج، توسعه و استعدادیابی رشته ورزشی بیسبال و سافتبال(بانوان) در ایران از سال 1396 با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت رسمی خود را با حمایت مرکز رشد دانشگاه گیلان آغاز نمود. شرکت توسعه بیسبال دُرفک با بکارگیری نیروی انسانی مجرب و بهره گیری از ایده های نوین و خلاقانه و استفاده از علم روز دنیا در عرصه مدیریت ورزشی سعی دارد با توجه به پتانسیل های موجود در رشته های ورزشی بیسبال و سافتبال برای تبدیل شدن به یک صنعت ورزشی درآمدزا (همچون فوتبال، بسکتبال، والیبال و ...) و وجود استعدادهای ناب و نخبه در بین جوانان ایرانی، این رشته های ورزشی را با آموزش و فرهنگ سازی هدفمند در بین اقشار جامعه خصوصا نوجوانان و جوانان این مرز و بوم گسترش دهد. پر واضح است که نیل به این اهداف بلند مدت کمک شایانی به برنامه های توسعه انجمن بیسبال و سافتبال جمهوری اسلامی ایران و همچنین فدراسیون جهانی و آسیایی بیسبال و سافتبال می نماید و شرکت توسعه بیسبال دُرفک مفتخر است که می تواند برای اعتلای نام ایران در عرصه های ملی و فرا ملی گامی مثبت بردارد.

ماموریت اصلی شرکت توسعه بیسبال دُرفک فراهم ساختن بستری مناسب برای بالا بردن سطح آگاهی عمومی جامعه نسبت به رشته ورزشی بیسبال و جلب مشارکت مردمی در راستای توسعه کمی و کیفی زیرساخت های مورد نیاز این رشته ورزشی و همچنین کشف استعدادهای نخبه از بین جوانان ایرانی می باشد که برای هر یک از این اهداف راهکارهای نوآورانه ای در نظر گرفته شده است.

چشم انداز مورد نظر شرکت توسعه بیسبال دُرفک دستیابی به آمار رو به افزایش میزان آگاهی و آشنایی مردم با رشته ورزشی بیسبال و علاقمندی جامعه نوجوان و جوان به این رشته ورزشی می باشد که امید آن می رود این موفقیت شرکت در برنامه های بلند مدت پنج ساله حداقل به میزان 5% و ده ساله به میزان 10% جمعیت ایران محقق گردد.

نمایندگان توسعه بیسبال درفک

نام استان نام شهر شماره تماس آدرس
آذربایجان شرقی ارومیه 0 بزودی...
آذربایجان غربی تبریز 0 بزودی...
اردبیل اردبیل 0 بزودی...
اصفهان اصفهان 0 بزودی...
البرز کرج 0 بزودی...
ایلام ایلام 0 بزودی...
بوشهر بوشهر 0 بزودی...
تهران تهران 0 بزودی...
چهارمحال و بختیاری شهرکرد 0 بزودی...
خراسان جنوبی بیرجند 0 بزودی...
خراسان رضوی مشهد 0 بزودی...
خراسان شمالی بجنورد 0 بزودی...
خوزستان اهواز 0 بزودی...
زنجان زنجان 0 بزودی...
سمنان سمنان 0 بزودی...
سیستان و بلوچستتان زاهدان 0 بزودی
فارس شیراز 0 بزودی...
قزوین قزوین 0 بزودی...
قم قم 0 بزودی...
کردستان سنندج 0 بزودی...
کرمان کرمان 0 بزودی...
کرمانشاه کرمانشاه 0 بزودی...
کهکیلویه و بویراحمد یاسوج 0 بزودی...
گلستان گرگان 0 بزودی...
گیلان رشت 09108834683 ایستگاه پرتاب آتشین شماره 1: رشت، بزرگراه خلیج فارس، دانشگاه گیلان ایستگاه پرتاب آتشین شماره 2: بزودی...
لرستان خرم آباد 0 بزودی...
مازندران ساری 0 بزودی...
مرکزی اراک 0 بزودی...
هرمزگان بندرعباس 0 بزودی...
همدان همدان 0 بزودی...
یزد یزد 0 بزودی...

اعضای شرکت

Amir Khaligh Saket

CEO

امیر خلیق ساکت -کارشناس ارشد مدیریت بازاریابی در ورزش -کارشناس زبان وادبیات انگلیسی -مربی و بازیکن تیم ملی بیسبال ایران و استان گیلان -رئیس کمیته بیسبال استان گیلان

Ryota Tanaka

DBDC's representative in Japan

ریوتا تاناکا - مدیر موسسه Global Baseball - نماینده شرکت توسعه بیسبال دُرفک در ژاپن

َAhmad Norouzi

Staff Supervisor

احمد نوروزی دیارجانی عضو هیات رئیسه و سرپرست کارمندان شرکت توسعه بیسبال دُرفک

Maryam Norouzi

Public Relation

مریم نوروزی نائب رئیس و مدیر روابط عمومی شرکت توسعه بیسبال دُرفک فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

Hannan Nasrolahi

Member

حنان نصرالهی اپراتور مسابقه پرتاب آتشین

Yaqub Mansuri

Member

یعقوب منصوری اپراتور مسابقه پرتاب آتشین

Iman Khaligh Saket

Member

ایمان خلیق ساکت لیسانس مدیریت بازرگانی بازیکن تیم ملی بیسبال ایران و تیم گیلان اپراتور مسابقه پرتاب آتشین